Kontakt

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie

im. Marii Grzegorzewskiej
ul. M. Grzegorzewskiej 6
10-048 Olsztyn
woj. warmińsko–mazurskie

Sekretariat jest czynny:
od poniedziałku do piątku
w godzinach 7:00 – 15:00.
Interesantów przyjmuje pani Joanna Dzikowska
Kontakt mailowy:  oswnies@poczta.onet.pl
Tel.: 89-527-68-34
Fax.: 89-527-68-34 w.2
Adres strony: http://oswnies.olsztyn.pl/
BIP: https://www.e-bip.org.pl/sosw_olsztyn/informacje
NIP 739-13-10-718
REGON 000 188 943
Dyrektor Ośrodka
mgr Jolanta Lubkiewicz
e-mail:lubkiewicz.jolanta@soswdn.olsztyn.eu
tel.: 89-527-68-34 – wew.1
Godziny spotkania:
poniedziałek 8.30-14.00
piątek 8.30-14.00
Inny termin spotkania z dyrektorem należy uzgodnić telefonicznie.
Wicedyrektor do spraw dydaktycznych
mgr Ewa Miller
e-mail: miller.ewa@soswdn.olsztyn.eu
tel.: 89-527-68-34 – wew. 3
Wicedyrektor do spraw opieki i wychowania
mgr Krystyna Skuratko
e-mail: skuratko.krystyna@soswdn.olsztyn.eu
tel.: 89-527-68-34 – wew. 4
Psycholog
tel. 89-527-68-34 – wew.9
Pedagodzy
Elżbieta Langowska, Aleksandra Szostak
tel. 89-527-68-34 – wew.9
Internat:
pokój wychowawców 89-527-68-34 – wew. 0
Kierownik gospodarczy
Izabela Raszkowska
e-mail: raszkowska.izabela@soswdn.olsztyn.eu
tel. 89-527-68-34 – wew. 5
Księgowość
Bogusława Szostak
e-mail: szostak.boguslawa@soswdn.olsztyn.eu
89-527-68-34 – wew. 7
Intendent
Beata Knothe
e-mail: knothe.beata@soswdn.olsztyn.eu
89-527-68-34 – wew. 6
Kasa
Monika Mickiewicz-Loda
e-mail: mickiewicz.monika@soswdn.olsztyn.eu
89-527-68-34 – wew. 8