Informacje

Szanowni Rodzice,
zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r. informuję, że od dnia 25 marca 2020 r. rozpoczynamy w naszej placówce zdalne nauczanie.  Nauczyciele będą się starali zapewnić Państwa dzieciom odpowiednią ilość treści uwzględniając możliwości i ograniczenia wynikające z problemów w kontaktowaniu się z uczniami. Od 30 marca (poniedziałek) funkcjonować będą nowe harmonogramy zajęć tygodniowych, które zostaną Państwu przesłane. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że dzieci nie mogą spędzać przed komputerem wielu godzin dziennie, że w wielu przypadkach na kilkoro dzieci przypada jeden komputer lub jest dostęp utrudniony do Internetu. W związku z tym w każdej klasie realizowane będzie zdalne nauczanie w różny sposób.
Na bieżąco będzie Państwo otrzymywać informacje.
Jolanta Lubkiewicz – Dyrektor Ośrodka

Od 16 marca 2020 r. do 27 marca 2020 r. wszystkie zajęcia zostają ZAWIESZONE. Ośrodek będzie nieczynny. Przerwa w nauce jest czasem profilaktyki. Wskazane jest ograniczenie kontaktów.

W związku z ogłoszonym komunikatem na stronie MEN dotyczącym zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa informuję, że nasz ośrodek został wymieniony wśród placówek, których zawieszenie zajęć nie dotyczy. MEN potraktował nasz Ośrodek jak placówki zamknięte. Nie zwrócono uwagi na fakt, że jesteśmy placówką otwartą. Do MEN spływają telefony i e-maile w tej sprawie. Jako Dyrektor zwrócę się do Prezydenta Olsztyna o zgodę na zawieszenie zajęć w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych uczniów. W związku z powyższym należy poczekać na decyzję Prezydenta. Do piątku 14.03.2020 r. pracujemy normalnie czekając na odpowiedź Prezydenta lub informacje z MEN. Dalsze informacje będziemy przekazywać na bieżąco przez LIBRUS, FB I STRONĘ INTERNETOWĄ.
| | | Next → |